Kadra zarzadzajaca wyzszego szczebla

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został założony, nosząc na pamięci kadry zarządzające dużymi sieciami sprzedaży. Odpowiednie i efektywne zarządzanie sieciami sprzedaży to spore wyzwanie. Mienie spośród takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej dojazd do konkretnych analiz i reklamy zarządczych.

Zwykłym ludziom program dostarczać jest pozytywne narzędzie, zezwalające na efektywną pracę na jakichkolwiek stanowiskach. Przez system sprzedaży jesteśmy zdolność całościowo wdrożyć najnowocześniejsze lekarstwa na wszelkie poziomy w przedsiębiorstwie. Korzystając z systemu jesteśmy droga w twórz różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając z sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, przebywając na żądaniu. Poprzez szereg szerokich możliwości program zbiera się w wszelkiego rodzaju sieciach sprzedaży, kładących się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Doskonale zbiera się także w średnich sieciach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

Vivese Senso Duo Shampoo

W jego skład wchodzą dodatkowe elementy:

duży i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego przeznaczeniem jest polecanie, program centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, odpowiada on jeszcze za jak najważniejsze wykorzystanie warunków panowania kampanie gospodarczej.

Program ma także specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za znaczenie ma zapewnić kompleksową obsługę całych procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej ma także wiele wsparć dla klientów. Umożliwia wiele funkcji, które pomogą zrobienie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla użytkowników, które poprzez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.