Dotacje na rozwoj firmy budowlanej

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój sklep w kajecie. W współczesnym tymże, w którym powodował ewidencje sprzedaży. A jego biznes nie miał jedynie towarów oraz materiałów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych prawdopodobnie istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo wydajnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej rzeczy?

Z odsieczą przychodzi firma Comarch, jeden z najdłuższych twórców oprogramowania na Naszym rynku i przekazywany przez niego wms program magazynowy. To niezwykłe i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków oraz produktów. Podaje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i jednocześnie stanowią świetne wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę pomysłu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla niektórych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych i dużych stanów, ustawiać znaczenia dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To oczywiście dodatki, do normalnego zadania, jakim jest organizowanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, wydawane przez kierownika, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, zaś nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.